Profil spoločnosti KAMINA s.r.o.

už 13 rokov zohrievame Váš domov

Keramické kachle od spoločnosti KAMINA s.r.o.

Ponúkame skúsenosti a poradenstvo

Spoločnosť KAMINA, s.r.o. je skúseným hráčom v obore predaja, poradenstva montáže a servisu keramických kachlí. Všetky stavby realizujeme na zákazku, teda kompletný servis od obhliadky, stavebného, grafického a rozpočtového návrhu realizácie.

Montáž realizuje kachliarsky majter

Naším zákazníkom prinášame kvalitu, za ktorou si stojíme. Diela realizované spoločnosťou KAMINA, s.r.o. - realizuje vždy profesionálny kachliarsky majster s dlhoročnými skúsenosťami. Na trhu pôsobíme už 13-rokov, čo je zárukou nielen kvalitne dodávanej práce, ale predovšetkým záručného a pozáručného servisu k naším produktom. Preto sa nebojíme naším zákazníkom ponúknuť k produktom aj profesionálne služby, na ktoré dávame oproti konkurencii predĺženú záruku 5 rokov.

viac o záruke

Domáce i zahraničné školenia

V našej ponuke nájdete všetky typy keramických kachlí, ktoré sa vyrábajú a dovážajú na Slovensko s individuálnym ohľadom na konkrétne technické riešenie každej stavby. Zárukou kvality nie je len množstvo školení, ktoré firma absolvuje na Slovensku i v zahraničí, ale taktiež dlhoročné skúsenosti majiteľa spoločnosti, ktorý sa danému odboru aktívne venuje už viac ako 17 rokov.

Výber dodávateľa je kľúčovým aspektom

Tak ako i v iných oblastiach života, aj pri výbere dodávateľa keramických kachlí či pece je potrebné si vždy dobre premyslieť, komu zveríte svoju dôveru. Často ide o investíciu vo výške niekoľko tisíc EUR so zásahmi do interiéru. Ak sú navyše kachle hlavným zdrojom tepla, výber dodávateľa je v tomto smere kľúčovým aspektom vašej spokojnosti.
Kvalita a spokojnosť sú našim cieľom. Radi vám pomôžeme pri rozhodovaní sa pre vhodný typ krbovej vložky, ako i samostatného dizajnu krbovej obstavby s ohľadom na odťahový systém a plnú funkčnosť krbového diela. Dodržiavaním technologických postupov vám garantujeme vysokú úroveň kvality a vašu spokojnosť počas celej doby používania

Keramické pece od spoločnosti KAMINA s.r.o.